×

facebookinstagramtwitter

ZdrowaStopa108

wyprodukowano w polsce

wełna naturalna

SKARPOL producent obuwia

PRODUKCJA OBUWIA

ZAGADNIENIA TECHNICZNE

Skarpol

Polski producent obuwia wtryskowego.
Jako pierwsi w Polsce prezentujemy obuwie SCAVERSE w najnowszej technologii wykonane w całości w Polsce .

BUTY DZIECIĘCE

Producent Obuwia firma Skarpol, od początku działalności skupia się nie tylko na walorach estetycznych produkowanego obuwia, lecz na pierwszym miejscu stawia prawidłowy rozwój i funkcjonowanie dziecięcych stóp. Całośc asortymentu obuwia dziecięcego posiada Certyfikat Zdrowa Stopa przyznawany przez Instytut Przemysłu Skórzanego. Szeroki wybór butów dla chłopców, buty dla dziewczynek w niezliczonej ilości kolorów i wzorów, a także buciki dla niemowlaków. Buty projektowane są i tworzone z ogromną dbałością o szczegóły , niektóre elementy obuwia są ręcznie ozdabiane. W asortymencie znajdują się między innymi buty na zimę tak dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Buty sportowe, trampki białe, trampki z nadrukiem, a także trampki i wsuwki z zestawem markerów do malowania. Buty za kostkę, typu sneakers, na sznurowanie lub rzepy, oraz wspominane już buciki dla niemowląt.

OBUWIE MĘSKIE

Kolekcje męskie butów Skarpol sprawdzają się w każdej z czterech pór roku. W ofercie znajdują się m.in. buty klasyczne, półbuty, buty z siatką oraz bambosze. Bardzo wygodne, komfortowe, doskonale dopasowują się do stopy. W różnych konfiguracjach, kolorach i fasonach. Znakomicie nadają się na spacery, jako obuwie typu casual czy np. jako obuwie do pracy.

BUTY DAMSKIE

Kolekcje butów dla Pań, charakteryzują się niebywałą różnorodnością oraz funkcjonalnością. Buty podkreślają całość stroju, dzięki obuwiu Skarpol można idealnie dobrać wzór pasujący do codziennego wyglądu, a nawet do nastroju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą butów.

logo Skarpol