Producent Obuwia.

Firma Skarpol oferuje sprzedaż hurtową obuwia męskiego, damskiego i dziecięcego. Ponad 20 lat doświadczenia na rynku obuwniczym gwarantuje wysoką jakość butów  oraz co ważne dla kontrahentów — terminowość w realizacji zamówień. Dynamiczny rozwój wiąże się z obsługą rynków zagranicznych, gdzie buty Skarpol cieszą się ogromną popularnością. Buty z Jasienicy Rosielnej to idealne połączenie wysokogatunkowego obuwia wtryskowego ze stosunkowo  niską ceną. Jako polski producent obuwia wszystkie elementy w procesie tworzenie  odbywają się w zakładzie produkcyjnym w Polsce. Dzięki temu Klient, może być pewien, że jest to obuwie wysokiej próby. Co sezon przygotowywane są nowe kolekcje butów, zgodne z aktualnymi trendami w branży. Ciekawe wzornictwo, modny fason i możliwość personalizacji butów to niewątpliwe zalety firmy Skarpol polskiego producenta obuwia. 

Buty dziecięce

Producent Obuwia firma Skarpol, od początku działalności skupia się nie tylko na walorach estetycznych oraz technicznych produkowanego obuwia, lecz na pierwszym miejscu stawia prawidłowy rozwój i funkcjonowanie dziecięcych stóp. Jako jeden z nielicznych polskich producentów obuwia, firma Skarpol może się pochwalić Certyfikatem Zdrowa Stopa przyznawanym przez Instytut Przemysłu Skórzanego. Szeroki wybór butów dla chłopców, buty dla dziewczynek w niezliczonej ilości kolorów i wzorów, a  także buciki dla niemowlaków. Buty projektowane są i tworzone z ogromną  dbałością o szczegóły oraz pietyzmem. W asortymencie znajdują się między innymi buty na zimę tak dla  chłopców, jak i dla dziewczynek. Buty sportowe, trampki białe, trampki z nadrukiem, a także trampki i wsuwki z zestawem markerów do malowania. Buty za kostkę, typu sneakers, na sznurowanie lub rzepy, oraz wspominane już buciki dla niemowląt.

Obuwie męskie

Kolekcje męskie butów Skarpol sprawdzają się w każdej z czterech pór roku. W ofercie znajdują się m.in. buty klasyczne, półbuty, buty z siatką oraz bambosze. Bardzo wygodne, komfortowe, doskonale dopasowują się do stopy. W różnych konfiguracjach, kolorach i fasonach. Znakomicie nadają się na spacery, jako obuwie typu casual czy np. jako obuwie do pracy. 

Obuwie damskie

Kolekcje butów dla Pań, charakteryzują się niebywałą różnorodnością oraz funkcjonalnością. Buty podkreślają całość stroju, dzięki obuwiu Skarpol można idealnie dobrać wzór pasujący do codziennego wyglądu, a nawet do nastroju. Sprzedaż detaliczna jest możliwa wyłącznie w sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą butów. 

Polski Producent Obuwia.

Firma Skarpol na rynku obuwniczym funkcjonuje od 1997 roku.

Producent obuwia wtryskowego PCV.

Produkujemy obuwie dziecięce, damskie oraz męskie na każdą nogę, a także porę roku.
Co roku wprowadzamy do produkcji nowe wzory na każdą porę roku zgodnie
z aktualnymi trendami panującymi na rynku.

Jako pierwsi w Polsce prezentujemy obuwie SCAVERSE w najnowszej technologii
wykonane w całości w Polsce z polskich materiałów.